Arena świętuje swoje 50-lecie nową kolekcją strojów kąpielowych pełną innowacji, wyprodukowaną w duchu zrównoważonego rozwoju.

Pływanie to jeden z najpiękniejszych i najzdrowszych sportów. Aby w pełni cieszyć się sezonem pływackim, nieodzowne jest noszenie wysokiej jakości, wygodnych strojów kąpielowych. W tym momencie pojawia się nowa kolekcja Arena - "50th Anniversary Collection".

Jak mała marka stała się liderem przemysłu pływackiego?

 
Historia Areny zaczęła się na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium w 1972 roku, od spotkania bystrego biznesmena z wielokrotnym medalistą olimpijskim. Przedsiębiorcą był młody i ambitny Horst Dassler - ówczesny prezes Adidas France, firmy założonej przez jego ojca Adolfa Dasslera - a sportowcem był Mark Spitz, nazywany "Mark the Shark", który w tym czasie był pływakiem numer jeden.
 
Od momentu powstania w 1973 r. Arena stała się światowym liderem w dziedzinie produkcji strojów kąpielowych i akcesoriów pływackich. Marka zawsze była kojarzona z wysoką jakością, innowacyjnością i wspieraniem najlepszych sportowców.
W swojej historii Arena stała się ważnym partnerem wielu mistrzów olimpijskich i rekordzistów świata. Jej innowacje technologiczne, takie jak na przykład stroje kąpielowe Powerskin, zrewolucjonizowały świat pływania.
 
Przez ponad 50 lat działalności Arena zyskała miano symbolu doskonałego wzornictwa, funkcjonalności i efektywności. Jej produkty są bardzo popularne i używane przez pływaków na wszystkich poziomach zaawansowania. Nowa jubileuszowa kolekcja pokazuje, że Arena potrafi przekroczyć granice przeciętności, pozostając w czołówce innowacji i wytyczania trendów pływackich.
 
Dzięki bogatej historii i nieustannemu skupieniu się na jakości i udoskonalaniu produktów, Arena utrzymuje swoją reputację jednej z najbardziej szanowanych marek strojów kąpielowych na świecie.
 
 

Nowe tysiąclecie jest dla firmy Arena znakiem innowacji

Innowacje w firmie Arena nie ograniczają się jedynie do technologii węglowej, ale obejmują szereg nowości w ramach produktów dla zawodników i amatorów. Należą do nich między innymi okulary Cobra, wyposażone w system przeciwmgielny Swipe. Technologia ta pozwala wyczyścić soczewki jednym ruchem palca i zapewnia długotrwały efekt umożliwiający przejrzyste widzenie, który trwa dziesięć razy dłużej niż w przypadku standardowych rozwiązań. Z kolei okulary One dzięki unikalnemu rozwiązaniu doskonale przylegają do twarzy i zapewniają krystalicznie czystą widoczność. To pierwsze okulary stworzone w oparciu o badania tysięcy typów twarzy - mają ekskluzywną konstrukcję uszczelnienia, która sprawia, że są wodoszczelne i pasują każdemu.
 

Kolekcja z okazji 50-lecia

Nowa kolekcja Arena wzbogaca obchody 50. rocznicy niesamowitym wzornictwem i innowacyjnymi funkcjami. Zastosowano w niej odporne na zużycie i wodę elastyczne materiały zapewniające wysoki komfort podczas pływania. Kolekcja wykorzystuje również nowatorską technologię "Waternity", która chroni strój kąpielowy przed promieniami słonecznymi i zapewnia, że wygląda on jak nowy nawet po długich godzinach pływania.
 
Co więcej, wszystkie stroje kąpielowe z tej kolekcji są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, co przyczynia się do zrównoważonego wykorzystania zasobów i zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko. Kupując tę kolekcję, przyczyniasz się do ochrony naszej planety i promujesz zrównoważony styl życia.
 
Arena koncentruje się nie tylko na jakości i wzornictwie strojów kąpielowych, ale także na zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialności społecznej. Jeśli jesteś zapalonym pływakiem i szukasz strojów kąpielowych, które oferują jakość, wygodę i wspierają zrównoważony rozwój, ta kolekcja to właściwy wybór. Dołącz do obchodów 50. rocznicy Arena i korzystaj z pływania w strojach kąpielowych, które wytrzymają cały sezon, a dodatkowo wesprzyj szczytny cel.
 
 

Czego możesz się spodziewać?

Ta rocznicowa kolekcja opatrzona jest kultowym logo "Arena 50" i wyjątkowym designem, który łączy nowoczesny styl z elementami z przeszłości marki. Każdy element tej kolekcji emanuje elegancją, pewnością siebie i pasją do pływania.
 
Oprócz strojów kąpielowych, kolekcja obejmuje również plecaki i czepki z logo Arena. Materiały są trwałe, wodoodporne i oferują wysoką elastyczność, zapewniając komfort i efektywność podczas każdego treningu pływackiego lub zawodów.
 
Dla fanów marki Arena i entuzjastów pływania ta rocznicowa kolekcja to oferta, której nie można się oprzeć. Dołącz do świętowania 50 lat innowacji, jakości i pasji do pływania dzięki wyjątkowej kolekcji Arena.
 


Może Ci się również przydać