Jak najlepiej korzystać z pływania w morzu i z małym dzieckiem.

Dzieciom zazwyczaj starcza do szczęścia ogrodowy basen, a czasem zwykła kałuża za domem. Ale prawdziwa przygoda zaczyna się podczas „słonej” kąpieli. Przynosimy kilka porad, jak uprzyjemnić małemu pływakowi czas nad morzem. Ale bez obaw, o Was rodzice, także nie zapomnieliśmy .-)

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Michael Phelps kiedyś również zaczynał z dmuchanym kołem wokół pasa. W przypadku, że Twoje dziecko jest jeszcze bardzo małe lub dopiero zaczyna swoją przygodę z nauką pływania, dodaj mu odwagi, aby pewniej czuło się na fali. Pas do pływania doda mu pewności i ubarwi kąpiel w morzu. Po czasie, kiedy Twój mały pływak przemieni się w zwinnego szczupaka, możesz stopniowo usuwać pojedyncze pływaki jeden po drugim, do momentu kiedy maluch zacznie pływać samodzielnie. Między innymi z tego powodu, pasy do pływania stają się ulubionym akcesorium do nauki pływania.

 

 

A dodatkowo mamy dla Ciebie jeszcze jeden gadżet dla zapewnienia bezpieczeństwa Twojego malucha. Nie zapomnij zapakować do walizeczki małego, początkującego pływaka dmuchane rękawki do pływania, aby bez strachu mógł zdobywać fale. Wszyscy doskonale znamy sprawdzone dmuchane rękawki, ale warto również wypróbować wersję piankową, bez konieczności dmuchania  i z poczuciem pewnością, że przetrwa spotkanie z jeżowcem.

 

  

 

 

Eksplorować podmorski świat z klarownym obrazem ?

Dzieci to ciekawi świata eksploratorzy, chcą odkrywać każdy koral, muszelkę i każdego morskiego potwora. Może wypatrzą w końcu za rafą kolorową rybki Nemo i Dory? Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko miało doskonałą widoczność i pod powierzchnią wody, gorąco polecamy okulary do pływania Aqua Sphere Vista Junior, które dzieci na całym świecie uwielbiają. Dzieci samodzielnie mogę je nakładać, okulary doskonale przylegają do twarzy, a dzięki zaokrąglonej soczewce zapewniają szerokie pole widzenia - aż do 180 stopni. Daje to lepsze możliwości widzenia młodemu odkrywcy. Często się zdarza, że ten sam typ okularów jest poszukiwany również i przez rodziców :

 
 

Makaron wodny do zabawy i relaksu 

Prawie zawsze obowiązuje zasada: czym zabawka mniej złożona,  tym większa radość. Makaron wodny jest na to doskonałym przykładem. Jeśli znajdziecie trochę miejsca w swoich walizkach, z całą pewnością warto zabrać ze sobą ten zabawny gadżet. Gwarantujemy, że docenią go chłopcy z szermierskim zacięciem, grupka dziewczynek z dużą fantazją, a i Ty wykorzystasz makaron do relaksu unosząc się beztrosko na morskich falach.

 

Aby rodzice również skorzystali z wypadu nad morze

Kiedy mały detektyw odpoczywa po trudach odkrywania morskiego świata i zadowolony zaśnie na chwilę w cieniu, i Ty możesz rozejrzeć się pod powierzchnią wody. Jeżeli po tych kilka latach śledzenia wzrokiem Twojej pociechy, Twoje oczy potrzebują korekcji - teraz to już żaden problem. Wystarczy sięgnąć po korekcyjne okulary do pływania, które  dostępne są  w naszym sklepie internetowym w różnych wariantach. Najlepiej przyjdź do naszego sklepu i dobierz odpowiednie soczewki korekcyjne. W okularach zyskasz możliwość podziwiania morskiego świata bardzo wyraźnie. 

I jeszcze jedna „sucha” rada na zakończenie…

Woda jest cudowna i bardzo często nie chce nam się z niej wychodzić. Niestety, w końcu musimy na brzeg i wtedy doskonale sprawdzi się szybkoschnący ręcznik, który nie trzyma wody jak nasiąkła gąbka. Czasy, kiedy bawełniany ręcznik zajmował połowę naszej walizki, są dawno za nami. Ręczniki funkcyjne doskonale się składają, a jednocześnie wyglądają bardzo elegancko. To idealny element wakacyjnego ekwipunku, który wykorzystasz i po powrocie z letnich wojaży. 

 

AniaMoże Ci się również przydać