Mamy dla was nowe produkty Arena!

Do naszego magazynu przyszło w tym tygodniu ogromne pudło pełne nowych produktów Arena! Kąpielówki dla mężczyzn, stroje kąpielowe dla kobiet, mniejsze pływackie akcesoria, modne okularki do pływania na zawodach, wygodne klapki, oraz wiele innych świetnych produktów firmy Arena. Zresztą przekonajcie się sami!

Gorącą nowością są okulary pływackie, które nie tylko zapewnią doskonałą widoczność pod wodą, ale również są ciekawe pod względem designu. Do wyboru są okularki z przyciemnianymi szkłami jak i przezroczystymi. Jako przykładowy model proponujemy Arena Python Mirror, ale możecie również wypróbować okularków do zawodów Arena Cobra Core, oraz wiele innych.

Jeśli chodzi o stroje do pływania damskie polecamy bardzo wygodne Arena Graphic o długiej wytrzymałości materiału, ale na przykład stroje do pływania z efektem wyszczuplającym Arena Dorian Strap mogą się spodobać i innym damom! Również na basenie możesz się czuć doskonale!

Już myślimy o zbliżającym się lecie, dlatego mamy propozycję również dla panów, którzy  lubią pływać w bokserkach, więc może warto poznać bokserki Arena Fundamentals Logo Boxer? Zdradzimy tylko, że są bardzo wygodne i odpowiednie również do normalnego noszenia. O zawodowych pływakach również nie zapominamy, dlatego  mamy dla nichrównież nowe kąpielówki briefy, shorty oraz jammery, jak na przykład Arena Urban Jammer.

No a co mamy dla dzieci? O nich również nie zapomnieliśmy :) Do wyboru są różnego rodzaju, w różnych wariantach kolorystycznych stroje kąpielowe jak dla małych księżniczek tak i dla małych pływaków. Przykładowym modelem mogą być stroje kąpielowe Arena Takover Junior dla dziewczynek, a dla chłopców Arena Takeover Brief Junior★.

Wiosna lubi sobie grać z kolorami, ale tak samo i Arena z akcesoriami do pływania. Na przykład etui do okularów Arena Goggle Case mamy do wyboru w kolorze niebieskim, żółtym oraz różowym.

W podobnym kolorystycznym stylu można sobie wybrać nowe, wygodne klapki. Dostępne są jak damskie tak i męskie, dla dziewcząt oraz chłopców, po prostu dla wszystkich.

Ale do czego to wszystko można włożyć? Na przykład do pasującego pod względem kolorystycznym plecaka Arena Fastpack.

 

Czy już wiesz po jaką piękną rzecz się do nas wybierzesz? :-)

 

 

 Może Ci się również przydać