Bojka treningowa

Bojka treningowa

Matuska Dena Matuska Dena
      3.3
53,40 Zł
Dostępny
Dostawa:
Dostępny
Wymiana i zwrot do 30 dni
Największy asortyment dla pływaków
Jesteśmy ekspertami w pływaniu
+44 2080 894448 (Pon-Pt: 9-18)

Opis produktu

Gąbka pływacka to doskonały gadżet używany najczęściej podczas pływania bez pomocy nóg w celu wzmocnienia górnych partii ciała (rąk, ramion, klatki piersiowej), pracy rąk i doskonalenia techniki. Gąbka wykonana jest z lekkiej pianki i jest dostępna w trzech podstawowych wersjach kolorystycznych. Ja wybrałem niebieską.

Gąbki należą do najbardziej popularnych akcesoriów pływackich. Dzięki temu, że są powszechnie dostępne a ich cena jest niewielka, możesz je spotkać praktycznie na każdym basenie.

Ta gąbka pływacka jest symetryczna, podczas gdy niektóre gąbki są z jednej strony większe, a z drugiej mniejsze. Ten kształ jest idealny dla początkujących.

Z gąbką możesz ćwiczyć pracę ramion w kraulu, motylku, czy żabce oraz doskonalić technikę. Możesz obserować, czy ślizgasz się po tafli wody, czy tylko stoisz w miejscu. Gąbka pomogła mi najbardziej przy kraulu. Dzięki niej mogłem skupić się na efektywnej pracy ramion, wysokim łokciu, na odpowiednim wprowadzaniu ręki w wodę. Miałem też szansę popracować nad pozycją głowy, a gąbka uczyła mnie spokojnego, technicznego pływania. Gąbka pływacka świetnie sprawdzi się również podczas ćwiczenia techniki Total Immersion.

Chociaż zazwyczaj wolę pływać z deską, staram się wprowadzać gąbkę do swojego treningu, ponieważ pomaga poprawiać wytrzymałość i technikę. To świetny sprzęt do urozmaicenia treningu.

Największą zaletą tej gąbki jest jej cena. Z własnego doświadczenia muszę jednak dodać, że z czasem zaczyna się kruszyć, a na jej powierzchni pojawia się pleśń. Jeśli będziesz się o nią dobrze starać, z pewnością wystarczy Ci na dłużej.

Gąbkę możemy umieścić między uda lub pomiędzy kostki. Jeśli nie masz akurat pod ręką deski, a masz w planie trening nóg, możesz zastąpić ją gąbką. Pływanie będzie jednak trudniejsze, ponieważ gąbka nie ma takiej wyporności i nie można się o nią oprzeć tak jak o deskę.

Na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli gąbek pływackich, w różnych kolorach, rozmiarach i od różnych marek. Tę gąbkę chciałbym polecić początkującym pływakom, amatorom, ale także bardziej doświadczonym pływakom, którzy również z pewnościa będą w stanie czerpać radość z przepłyniętych z nią kilometrów.

Wysokość ósemki (A) Długość ósemki (B) Szeokość ósemki w najwężyszm miejscu (C)
11 cm 24,5 cm 3 cm


Parametry

Parametr Opis
Materiał Polietylen
Kolor Multi
jutro 19.01. u Ciebie
jutro 19.01. u Ciebie

Ocena klientów

3.3

Brak dostępnych recenzji. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę produktu

Dodaj ocenę produktu

Imię i nazwisko:*
Pozycja obowiązkowa
Twój e-mail:*
Pozycja obowiązkowa Błędny adres e-mail
Ilość gwiazdek:*
      Pozycja obowiązkowa
Opinie:*
Pozycja obowiązkowa
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka:*
captcha image Pozycja obowiązkowa
* pola obowiązkowe

Blog

Jak najlepiej korzystać z pływania w morzu i z małym dzieckiem.

Dzieciom zazwyczaj starcza do szczęścia ogrodowy basen, a czasem zwykła kałuża za domem. Ale prawdziwa przygoda zaczyna się podczas „słonej” kąpieli. Przynosimy kilka porad, jak uprzyjemnić małemu pływakowi czas nad morzem. Ale bez obaw, o Was rodzice, także nie zapomnieliśmy .-)

Jak otestowałyśmy

W jedno majowe popołudnie zdecydowałyśmy się na wypróbowanie Endless Pool Fitness Systems E500, jest to nowoczesny basen do pływania pod prąd. Lucka jako pływak zawodowiec, a ja jako pływak początkujący. Pogoda była piękna i pływanie również było wspaniałe, było to dla nas świetne przeżycie! Zapraszamy do zapoznania się z tematem i opisem, jak taki basen wygląda i jak działa.

„Dzieci mają tak dużo energii i potencjału!” zachwala właścicielka szkoły pływania

15.1.2021

Vlasta Dlouhá jest właścicielką szkoły pływania Vodniček i Black Sharks, i jest z nich dumna, ponieważ uczy dzieci pływania. Tutaj dowiecie się, co jest najlepsze dla takich dzieci i jak wyglądają pierwsze lekcje pływania.

Matuska Dena

Matuska Dena

Firma Matuska Dena została założona już w 1990 r. Od początku była ukierunkowana na produkcję akcesoriów pływackich i sportowych. Marka ta ma iście czeskie pochodzenie i ponad 20 letnią tradycję w dostarczaniu na rynek artykułów ratowniczych i pływackich takich jak deski, rękawki czy inne przedmioty wykonanych z lekkiego polyetylenu. 

Więcej

Produkty alternatywne

Wybierz wersję