Wiosełka Pływackie Finis Freestyler Hand Paddles junior

Wiosełka Pływackie Finis Freestyler Hand Paddles junior

Kod produktu: 1.05.006.48
Finis Finis
      4.3
101,50 Zł
Dostępny
Dostawa:
Dostępny
Wymiana i zwrot do 30 dni
Największy asortyment dla pływaków
Jesteśmy ekspertami w pływaniu
+44 2080 894448 (Pon-Pt: 9-18)

Opis produktu

Wiosełka pływackie Finis Freestyler Hand Paddles junior swoim kształtem przypominają deskę surfingową. Wiosełka pomagają prawidłowo prowadzić dłoń podczas pływania. Budowa wiosełek sprawia, że ramię znajduje się w centralnej pozycji. Wiosełka poprawiąją efektywność i technikę pływania. 

Wiosełka pływackie Finis Freestyler Hand Paddles junior przeznaczone są wyłącznie do udoskonalenia techniki pływania kraulem. Ten typ wiosełek nie wymaga znacznego wykorzystania siły. Wiosełka są przymocowane do ręki za pomocą silikonowego paska. 

Wiosełka pływackie Finis Freestyler Hand Paddles junior są w rozmiarze uniwersalnym przeznaczone dla dzieci. Zestaw zawiera 1 parę wiosełek. 

Rozmiar wiosełek pływackich Finis Freestyler Hand Paddles junior w najszerszej części: 11,5 cm, długość wiosełek 22 cm.


Parametry

Parametr Opis
Materiał Polipropylen
Silikon
Kolor Biały
jutro 19.01. u Ciebie
jutro 19.01. u Ciebie

Ocena klientów

4.2

Brak dostępnych recenzji. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę produktu

Dodaj ocenę produktu

Imię i nazwisko:*
Pozycja obowiązkowa
Twój e-mail:*
Pozycja obowiązkowa Błędny adres e-mail
Ilość gwiazdek:*
      Pozycja obowiązkowa
Opinie:*
Pozycja obowiązkowa
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka:*
captcha image Pozycja obowiązkowa
* pola obowiązkowe

Blog

Jak najlepiej korzystać z pływania w morzu i z małym dzieckiem.

Dzieciom zazwyczaj starcza do szczęścia ogrodowy basen, a czasem zwykła kałuża za domem. Ale prawdziwa przygoda zaczyna się podczas „słonej” kąpieli. Przynosimy kilka porad, jak uprzyjemnić małemu pływakowi czas nad morzem. Ale bez obaw, o Was rodzice, także nie zapomnieliśmy .-)

Jak otestowałyśmy

W jedno majowe popołudnie zdecydowałyśmy się na wypróbowanie Endless Pool Fitness Systems E500, jest to nowoczesny basen do pływania pod prąd. Lucka jako pływak zawodowiec, a ja jako pływak początkujący. Pogoda była piękna i pływanie również było wspaniałe, było to dla nas świetne przeżycie! Zapraszamy do zapoznania się z tematem i opisem, jak taki basen wygląda i jak działa.

„Dzieci mają tak dużo energii i potencjału!” zachwala właścicielka szkoły pływania

15.1.2021

Vlasta Dlouhá jest właścicielką szkoły pływania Vodniček i Black Sharks, i jest z nich dumna, ponieważ uczy dzieci pływania. Tutaj dowiecie się, co jest najlepsze dla takich dzieci i jak wyglądają pierwsze lekcje pływania.

Finis

Finis

Marka Finis została założona w 1993 roku. Finis to amerykański producent artykułów do pływania dla zawodowych pływaków i pływaków amatorów. Finis ma w swojej ofercie wiele innowacyjnych pomocy technicznych, które mają za zadanie zlepszyć technikę oraz efektywność. Produkty Finis motywują pływaków do lepszego, częstszego i mądrzejszego pływania. 

Więcej

Produkty alternatywne

Wybierz wersję