Wiosełka pływackie na palce Finis Instinct Scrulling Paddles

Wiosełka pływackie na palce Finis Instinct Scrulling Paddles

Finis Finis
      0.0
79,30 Zł
Dostępny
Dostawa:
Dostępny
Bezpłatna wymiana i zwrot towaru do 30 dni
Największy asortyment dla pływaków
Jesteśmy ekspertami i entuzjastycznymi pływakami
+420 721 347 527 (Pon-Pt: 9-18)

Opis produktu

Wiosełka pływackie na palce Finis Instinct Paddles to wyjątkowe rozwiązanie, a jednocześnie prosty sprzęt sportowy, który pomoże doskonalić technikę pływania wszystkimi stylami. Wiosełka pływackie mają nowoczesny desing i kształt, który utrzymuje dłoń i palce w prawidłowej pozycji podczas pływania. Pomagają również w świadomym ćwiczeniu tzw. wysokiego łokcia podczas pływania i pozwalają na przeprowadzenie całej techniki krok po kroku bez zmiany pozycji łokcia. Powoduje to, że początek przenoszenia ręki jest maksymalnie efektywny. Wiosełka Finis Instinct Paddles pomogą również w zrozumieniu popełnianych błędów podczas pływania, co pozwoli pływakowi poprawić technikę i zwiększyć efektywność. Wiosełka mają 2 rozmiary M i L. Nie ma ptrzeby korzystania z dodatkowych pasków lub gumek. 

Tabela rozmiarów wiosełek pływackich Finis Instinct Paddles 

Rozmiar  Obwód ręki 
M 19 cm i mniej
L 19 cm i więcej


Parametry

Parametr Opis
Materiał Polipropylen
Kolor Czarny
Poczta Polska
w poniedziałek 08.06. u Ciebie

Ocena klientów

0.0

Brak dostępnych recenzji. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę produktu

Dodaj ocenę produktu

Imię i nazwisko:*
Pozycja obowiązkowa
Twój e-mail:*
Pozycja obowiązkowa Błędny adres e-mail
Ilość gwiazdek:*
      Pozycja obowiązkowa
Opinie:*
Pozycja obowiązkowa
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka:*
captcha image Pozycja obowiązkowa
* pola obowiązkowe

Blog

„Dzieci mają tak dużo energii i potencjału!” zachwala właścicielka szkoły pływania

Vlasta Dlouhá jest właścicielką szkoły pływania Vodniček i Black Sharks, i jest z nich dumna, ponieważ uczy dzieci pływania. Tutaj dowiecie się, co jest najlepsze dla takich dzieci i jak wyglądają pierwsze lekcje pływania.

Jak otestowałyśmy "niekończący" się basen?

W jedno majowe popołudnie zdecydowałyśmy się na wypróbowanie Endless Pool Fitness Systems E500, jest to nowoczesny basen do pływania pod prąd. Lucka jako pływak zawodowiec, a ja jako pływak początkujący. Pogoda była piękna i pływanie również było wspaniałe, było to dla nas świetne przeżycie! Zapraszamy do zapoznania się z tematem i opisem, jak taki basen wygląda i jak działa.

Arena - to jakość, której sprzedawanie daje istną radość! To nam może również potwierdzić Andrea Machkova, przedstawicielka handlowa w Czechach.

23.5.2017

„Firmy Arena naszym czytelnikom nie musimy już przedstawiać, ponieważ każdy z nas wie, że firma Arena ma w swojej produktowej ofercie wszelkie akcesoria jak dla profesjonalnych pływaków, tak i osób pływających rekreacyjnie”, mówi przedstawicielka handlowa firmy Arena Praha s.r.o, pani Andrea Machkova, która jest wyłącznym, dystrybutorem  firmie Arena w Czeskiej Republice, a znanej również na całym świecie. W następującej rozmowie dowiesz się, jak się firmie Arena na naszym rynku sprzedaży w Czechach wiedzie :-)

Mamy dla was nowe produkty Arena!

Do naszego magazynu przyszło w tym tygodniu ogromne pudło pełne nowych produktów Arena! Kąpielówki dla mężczyzn, stroje kąpielowe dla kobiet, mniejsze pływackie akcesoria, modne okularki do pływania na zawodach, wygodne klapki, oraz wiele innych świetnych produktów firmy Arena. Zresztą przekonajcie się sami!

Finis

Marka Finis została założona w 1993 roku. Finis to amerykański producent artykułów do pływania dla zawodowych pływaków i pływaków amatorów. Finis ma w swojej ofercie wiele innowacyjnych pomocy technicznych, które mają za zadanie zlepszyć technikę oraz efektywność. Produkty Finis motywują pływaków do lepszego, częstszego i mądrzejszego pływania. 

Więcej

Wybierz wersję