Na basen w wielobarwnych kolorach

Serce nam rośnie, kiedy widzimy, że wybieracie wielokolorowe wzory, które w basenie tworzą spektakl kolorów. W naszym sklepie pojawiła się nowa kolekcja sportowych strojów kąpielowych i kąpielówek Funkita i Funky Trunks, a jest to marka, która potrafi zachwycić oryginalnym desingiem. Przyjrzyjmy się im więc bliżej!

Fale , kostki , mozaiki, wzory indiańskie……A dodatkowo cała plejada neonowych jaskrawych kolorów. Taka właśnie jest nowa kolekcja strojów kąpielowych Funkita i Funky Trunks. Ale rzucające się w oczy wzory, to niejedyny atut tej marki, możesz być pewien, że kupujesz kostium, który wytrzyma serię intensywnych treningów.  Cała kolekcja została zaprojektowana z bardzo wytrzymałego i szybkoschnącego materiału C-INFINITY, który jest odporny na szkodliwe działanie chloru i palących letnich promieni, aby na długo zachowywał swój kształt. 

 

 

Na szczególną uwagę zasługują również kroje kostiumów kąpielowych i kąpielówek Funkita i Funky Trunks. Z pośród szerokiej oferty swojego faworyta znajdzie miłośniczka dwuczęściowego kostiumu oraz panie, które zdecydowanie wolą jednoczęściowy fason z różnym układem  ramiączek na placach. A panowie? O nich również nikt nie zapomniał - kąpielówki poszerzane w biodrach, slipy i model spodenek w dłuższymi nogawkami (nasz ulubiony), wszystkie dostępne, jedynie wybierać.

 I jeszcze niezwykła wiadomość dla pływających par - kostiumy kąpielowe Funkita i męskie kąpielówki Funky Trunks są dopasowane kolorystyczne, więc jeżeli uwielbiacie skakać na falach ze swoją drugą połówką, teraz możecie dopasować się idealnie. 

 

 

Nam się wielobarwna kolekcja bardzo podoba, jeśli i Tobie wpadła w oko, przyjrzyjcie się uważniej  marce Funkita Funky Trunks. Czekamy na Ciebie i życzymy kolorowych wrażeń.Może Ci się również przydać