Stroje kąpielowe

Damskie stroje kąpielowe
Damskie stroje kąpielowe (481)
Męskie kąpielówki
Męskie kąpielówki (364)
Kostiumy kąpielowe dziewczęce
Kostiumy kąpielowe dziewczęce (117)
Kąpielówki dla chłopców
Kąpielówki dla chłopców (136)
Oporowe stroje kąpielowe
Oporowe stroje kąpielowe (4)
Stroje kąpielowe dla kobiet karmiących
Stroje kąpielowe dla kobiet karmiących (63)

Najlepiej sprzedające się produkty

Pokaż 1-24 / 1155
Mad Wave Revolution X8 Open Back Blue
S - UK32
M - UK34
Mad Wave
Mad Wave Revolution X8 Open Back Blue
533,20 Zł
Warianty są dostępne

Stroje kąpielowe

Potrzebujesz wysokiej jakości kostiumów kąpielowych? U nas znajdziesz nie tylko stroje do pływania zawodowego, ale także do rekreacji czy spędzania wolnego czasu. Wszyscy, w każdym wieku, od dziecka po seniora, znajdą coś dla siebie. Czy pływasz w morzu czy basenie, nasza oferta strojów dla kobiet, mężczyzn, dziewcząt, chłopców i niemowląt przyciągnie Twoją uwagę. Panie mogą wybierać spośród jednoczęściowych, dwuczęściowych, większych rozmiarów i zawodowych kostiumów. Stroje są dostępne w różnych fasonach, mogą być także modelujące czy przeznaczone dla kobiet w ciąży. Mężczyźni również znajdą coś dla siebie, przygotowaliśmy modele we wszystkich możliwych fasonach, od klasycznych slipów, poprzez modele z nogawkami, aż po szorty. Potrzebujesz wysokiej jakości kostiumów kąpielowych? U nas znajdziesz nie tylko stroje do pływania zawodowego, ale także do rekreacji czy spędzania wolnego czasu. Wszyscy, w każdym wieku, od dziecka po seniora, znajdą coś dla siebie. Czy pływasz w morzu czy basenie, nasza oferta dla kobiet, dla mężczyzn, dla dziewcząt, dla chłopców i dla niemowląt przyciągnie Twoją uwagę. Panie mogą wybierać spośród jednoczęściowych, dwuczęściowych, większych rozmiarów i zawodowych kostiumów. Stroje są dostępne w różnych fasonach, mogą być także modelujące czy przeznaczone dla kobiet w ciąży.

Mężczyźni również znajdą coś dla siebie, przygotowaliśmy modele we wszystkich możliwych fasonach, od klasycznych slipów, poprzez modele z nogawkami, aż po szorty.

icon - Wymiana lub zwrot do 30 dni. Kupuj bez pośpiechu.
Wymiana lub zwrot do 30 dni. Kupuj bez pośpiechu.
icon - Najpopularniejszy sklep z artykułami pływackimi. Chętnie służymy radą.
Najpopularniejszy sklep z artykułami pływackimi. Chętnie służymy radą.
icon - Największy asortyment pływacki. Raj dla każdego pływaka.
Największy asortyment pływacki. Raj dla każdego pływaka.
icon - Jako pierwsi mamy w ofercie nowe produkty. Produkty testujemy sami.
Jako pierwsi mamy w ofercie nowe produkty. Produkty testujemy sami.

Blog Swimaholic

Pomysły na świąteczne prezenty dla pływaków

21.11.2023 Radzimy

Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego mamy kilka inspiracji na najlepsze prezenty świąteczne dla pływaków. W tym artykule znajdziesz wskazówki dotyczące prezentów dla mężczyzn, kobiet i dzieci, praktycznych i uniwersalnych prezentów, które spodobają się każdemu.

7 zasad bezpiecznego hartowania

20.11.2023 Radzimy

Zaczynamy! Na zewnątrz robi się zimno, a to oznacza jedno. Nadszedł sezon hartowania! Lubisz pływać na świeżym powietrzu i chciałbyś zacząć się hartować? Nie ma w tym nic złego, wręcz przeciwnie. Hartowanie się jest zdrowe, ale trzeba wiedzieć, jak to robić właściwie - tak, aby nie zrobić sobie krzywdy. Zastanawiasz się od czego zacząć? Mamy dla Ciebie kilka dobrych wskazówek.

Pić albo nie pić? To pytanie dotyczy również pływaków.

4.11.2023 Radzimy

Czy zabierasz na basen butelkę z wodą? A jeśli tak, to jak często sięgasz po nią podczas treningu? Może Cię to zaskoczyć, ale wielu pływaków w ogóle nie bierze pod uwagę picia. A przecież ryzyko odwodnienia czai się nawet w basenie pełnym wody...