Stroje kąpielowe

Damskie stroje kąpielowe
Damskie stroje kąpielowe (388)
Męskie kąpielówki
Męskie kąpielówki (381)
Kostiumy kąpielowe dziewczęce
Kostiumy kąpielowe dziewczęce (116)
Kąpielówki dla chłopców
Kąpielówki dla chłopców (142)
Oporowe stroje kąpielowe
Oporowe stroje kąpielowe (2)
Stroje kąpielowe dla niemowląt
Stroje kąpielowe dla niemowląt (63)

Najlepiej sprzedające się produkty

Pokaż 1-24 / 1084
Pas oporowy do pływania Mad Wave
Mad Wave
Pas oporowy do pływania Mad Wave
68,78 Zł
Dostępny

Stroje kąpielowe

Potrzebujesz wysokiej jakości kostiumów kąpielowych? U nas znajdziesz nie tylko stroje do pływania zawodowego, ale także do rekreacji czy spędzania wolnego czasu. Wszyscy, w każdym wieku, od dziecka po seniora, znajdą coś dla siebie. Czy pływasz w morzu czy basenie, nasza oferta strojów dla kobiet, mężczyzn, dziewcząt, chłopców i niemowląt przyciągnie Twoją uwagę. Panie mogą wybierać spośród jednoczęściowych, dwuczęściowych, większych rozmiarów i zawodowych kostiumów. Stroje są dostępne w różnych fasonach, mogą być także modelujące czy przeznaczone dla kobiet w ciąży. Mężczyźni również znajdą coś dla siebie, przygotowaliśmy modele we wszystkich możliwych fasonach, od klasycznych slipów, poprzez modele z nogawkami, aż po szorty. Potrzebujesz wysokiej jakości kostiumów kąpielowych? U nas znajdziesz nie tylko stroje do pływania zawodowego, ale także do rekreacji czy spędzania wolnego czasu. Wszyscy, w każdym wieku, od dziecka po seniora, znajdą coś dla siebie. Czy pływasz w morzu czy basenie, nasza oferta dla kobiet, dla mężczyzn, dla dziewcząt, dla chłopców i dla niemowląt przyciągnie Twoją uwagę. Panie mogą wybierać spośród jednoczęściowych, dwuczęściowych, większych rozmiarów i zawodowych kostiumów. Stroje są dostępne w różnych fasonach, mogą być także modelujące czy przeznaczone dla kobiet w ciąży.

Mężczyźni również znajdą coś dla siebie, przygotowaliśmy modele we wszystkich możliwych fasonach, od klasycznych slipów, poprzez modele z nogawkami, aż po szorty.

icon - Wymiana lub zwrot do 30 dni. Kupuj bez pośpiechu.
Wymiana lub zwrot do 30 dni. Kupuj bez pośpiechu.
icon - Najpopularniejszy sklep z artykułami pływackimi. Chętnie służymy radą.
Najpopularniejszy sklep z artykułami pływackimi. Chętnie służymy radą.
icon - Największy asortyment pływacki. Raj dla każdego pływaka.
Największy asortyment pływacki. Raj dla każdego pływaka.
icon - Jako pierwsi mamy w ofercie nowe produkty. Produkty testujemy sami.
Jako pierwsi mamy w ofercie nowe produkty. Produkty testujemy sami.

Blog Swimaholic

Wielkie porównanie plecaków do pływania

Szukasz plecaka, który będzie służył nie tylko podczas zawodów, ale także na treningi, do wygodnego przenoszenia sprzętu pływackiego? Marki takie jak TYR, Arena, a nawet Speedo mają świetne plecaki przeznaczone do tych celów, ale który jest najlepszy, największy lub ma najwięcej kieszeni? Wybraliśmy 5 plecaków takich marek jak Arena, TYR, Speedo, Mad Wave i Finis i daliśmy je naszej Basi do porównania i przetestowania. I oczywiście znaleźliśmy jednoznacznego zwycięzcę. Który z nich to był? Przeczytaj tutaj!

Bestsellers 2023

Czy wiesz, które bestsellery pływackie trafiły w ręce największej liczby pływaków w 2023 roku?