Za kulisami

Arena - to jakość, której sprzedawanie daje istną radość! To nam może również potwierdzić Andrea Machkova, przedstawicielka handlowa w Czechach.

23.5.2017 Za kulisami

„Firmy Arena naszym czytelnikom nie musimy już przedstawiać, ponieważ każdy z nas wie, że firma Arena ma w swojej produktowej ofercie wszelkie akcesoria jak dla profesjonalnych pływaków, tak i osób pływających rekreacyjnie”, mówi przedstawicielka handlowa firmy Arena Praha s.r.o, pani Andrea Machkova, która jest wyłącznym, dystrybutorem  firmie Arena w Czeskiej Republice, a znanej również na całym świecie. W następującej rozmowie dowiesz się, jak się firmie Arena na naszym rynku sprzedaży w Czechach wiedzie :-)

Witamy w naszym zespole nowa osobę na marketingu, zapraszamy do zapoznania się z Ajou

18.4.2017 Za kulisami

W marcu przypłynęła do nas nowa osoba, a to Aja, dzięki której dowiecie się, co się dzieje u nas nowego. Odpowiedzialna jest marketing oraz ulubione przez nią portale społecznościowe. Zapoznajmy się z nią

Sabča wpłynęła do Sporteonu pod koniec lutego

12.4.2017 Za kulisami

Sabča wpłynęła do Sporteonu pod koniec lutego i od razu wpłynęła do głębin podziemnych wód - to znaczy, do naszego magazynu. Od razu po przyjętym zamówieniu potrafi znaleźć wyszukiwany produkt, tak że za chwilkę produkt jest pakowany i wysyłany do klienta.

Reportaż o fotografowaniu: Jak fotografujemy nasze produkty?

31.3.2017 Za kulisami

Jesteśmy sklepem specjalistycznym dlatego i nasze podejście do spraw jest nietypowe. Wiele produktów z naszej oferty fotografujemy sami, a to dlatego, że chcemy aby nasze produkty wyglądały jak najlepiej, i aby na zdjęciach wyglądały tak, jak wyglądają w rzeczywistości. Dlatego dzięki temu możecie być pewni, że kolory produktów na zdjęciach są takie same, jak w rzeczywistości, dodatkowo potrafimy również podkreślić każdy szczegół czy stroju kąpielowego, czy okularków pływackich. Zresztą sami zobaczcie, jak u nas taka sesja fotograficzna wygląda :-)

Zapoznajcie się z Anią Chytilovou, która dołączyła do ekipy

25.7.2016 Za kulisami

Od dzisiaj zespół Sporteonu powiększył się o nową koleżankę - do naszej ekipy dołącza Ania, urodzona sportsmenka . Wezwaliśmy ją na przesłuchanie, abyście mogli  ją poznać :) 


Może Ci się również przydać