Sabča wpłynęła do Sporteonu pod koniec lutego

Sabča wpłynęła do Sporteonu pod koniec lutego i od razu wpłynęła do głębin podziemnych wód - to znaczy, do naszego magazynu. Od razu po przyjętym zamówieniu potrafi znaleźć wyszukiwany produkt, tak że za chwilkę produkt jest pakowany i wysyłany do klienta.


 

Sabčo, przedstaw się nam, proszę, powiedz coś o sobie?

W sierpniu będę miała 24 lat, jestem z Pragi. Lubię wiele rzeczy, można powiedzieć, ale jak się nad tym zastanowię, to chyba najbardziej mnie rajcują auta i motory, zwierzęta, sport (piłka nożna, tenis, pływanie, snowbord, narty), spacery, no i oczywiście mojego partnera. Przed tym jak przyszłam do Sportexu, pracowałam dla wielu innych pracodawców, i każde z tych zajęć dały mi coś nowego. Jestem zamierzona raczej na techniczne rzeczy, interesuje mnie auto-moto, tak więc moje zainteresowania kręcą się raczej wokół tego.

 

Praca w magazynie jest dość ciężka :) Czy orientujesz się, ile mniej więcej zamówień przekażesz dalej, aby powędrowały do naszych klientów?

W związku z tym, że nie pracuję tutaj jeszcze tak długo, żebym wiedziała wszystko, ale myślę, że dziennie zrealizuję około 30 zamówień.

 

Z produktami sobie tam pogadać nie możesz, nie przeszkadza Ci zatem, że czasem nie masz tam jakiegoś kolegi do pogadania? Czy wręcz odwrotnie, jesteś szczęśliwa, że nikt Ci nie przeszkadza swoimi small talky?

Masz rację, czasem nie mam z kim porozmawiać, ale nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie, jestem raczej introwertyczką, w takich sytuacjach najlepiej jest wziąć słuchawki na uszy, puścić sobie muzykę, i puścić się do pracy.

  

Może nie zauważyłaś, że słuchawki mp3 niemal nie wyciągasz z uszu? Czego najchętniej słuchasz?

To jest dobre spostrzeżenie, muzyka daje mi przyjemność i bardzo ją lubię. Ale żebym lubiła słuchać tylko jakoś jednego stylu, to nie mogę powiedzieć, słucham wszystkiego po troszku, właściwie to, na co mam w danym momencie ochotę...  

 

Chodzisz na jakieś koncerty, jesteś fanem jakiejś kapeli?

Na koncerty raczej nie chodzę, to znaczy byłam na kilku koncertach z przyjaciółmi, którzy mnie wyciągnęli na jakiś koncert, ale nie jestem jakimś wielkim fanem, ale owszem, jakby chodziło o zjazd fanów motorów, tak tam na pewno można by mnie było spotkać.

 

Proste pytanie - jakie jest Twoje podejście do wody, czy lubisz pływać?

Tak, wodę kocham od małego, dlatego pływanie w ogóle nie jest mi obce. Jak jestem w wodzie, to właściwie ciągle pływam, jestem po prostu takim wodnym żywiołem.

 

Co robisz zazwyczaj po pracy, jakie masz inne zainteresowania?

Właściwie to najchętniej leże na kanapie i nic nie robię...nie nie, to żart :) Najczęściej to odwiedzam swojego chłopaka i wymyślamy, co moglibyśmy robić razem, czy pójdziemy na spacer, czy do kina, na wystawę, czy w ramach relaksu wybierzemy coś ze sportowych dyscyplin.

 

 

 

 

Jaką porę roku najbardziej lubisz, i dlaczego?

Najbardziej lubię lato. Nie tylko dlatego, że mam urodziny w lecie, ale dlatego, że wszystko jest takie radosne, kolorowe, optymistyczne, i po prostu na luzie.

 

Masz jakieś marzenie zawodowe? Jak byś się chciała w przyszłości realizować zawodowo?

Moim największym marzeniem jest mieć własną firmę w dziedzinie auto-moto, a jeśli chodzi o życie osobiste, to oczywiście żyć z moim partnerem i mieć szczęśliwą rodzinę :)

 

 

Jakbyś mogła na bezludną wyspę wziąć z sobą tylko trzy rzeczy, co by to było?

No to jest bardzo dobre pytanie :D, troszkę nie wiem co - dla mnie najważniejszy jest mój partner oraz rodzina, wnoszą szczęście do mojego życia i są taką podstawą mojego życia i ogólnie zadowolenia z niego. W tym momencie nie wiem jak bym mogła na to pytanie odpowiedzieć...no może to auto, może auto na tę wyspę bym zabrała :D.

 
 

 

 

 

 


Może Ci się również przydać