Nadmuchiwane opaski Flipper Swimsafe są odpowiednie dla dzieci, które rozpoczynają naukę pływania i boją się pływać bez pomocy.
Opaski mają wygodny zawór ułatwiający nadmuchiwanie i opróżnianie.
Obecność piankowego r dzenia i antypoślizgowej folii sprawia, że opaski są bardzo wygodne i bezpieczne. Są idealne dla ramion o szerokości od 13,5 cm.
Rękawy są odpowiednie dla dzieci w wieku od 12 miesięcy do 6 lat (11-30 kg). Będą służyć przez kilka lat dzięki komorze powietrznej, która dostosowuje się do ramienia.
| Parametr | Opis |
|---|---|
| Materiał | Polietylen |
| Kolor | Pomarańczowy |
Początek nowego roku to idealna okazja do zmiany stylu życia. Niektórzy chcą zacząć regularnie pływać, biegać lub ćwiczyć, a inni chcą się jedynie pozbyć złych nawyków żywieniowych po świętach.
Jeśli należysz do wiecznych początkujących, wiedz, że nie jesteś sam. Nawet zawodowi sportowcy walczą z motywacją i czasem z uprzedzeniami. Dlatego przygotowaliśmy kilka wskazówek, jak wyjść poza własną strefę komfortu.
Wybierz wersję