Rurka czołowa do pływania Finis

Rurka czołowa do pływania Finis

Kod produktu: 1.05.009.50
Finis Finis
      2.3
172,17 Zł
Dostępny
Dostawa:
wtorek 18.08. u Ciebie
Wymiana lub zwrot do 30 dni. Kupuj bez pośpiechu.
Najpopularniejszy sklep z artykułami pływackimi. Chętnie służymy radą.
Największy asortyment pływacki. Raj dla każdego pływaka.
Jako pierwsi mamy w ofercie nowe produkty. Produkty testujemy sami.

Najczęściej kupowane razem

Opis produktu

Pływacka fajka czołowa Finis eliminuje rotację ciała podczas oddychania i pozwala skupić się na równowadze. Oddychanie z pomocą tej rurki zwiększa pojemność płuc. Rurka może zostać użyta w połączeniu z każdego rodzaju okularami do pływania. Pływacka fajka czołowa jest w uniwersalnym rozmiarze przeznaczona dla dorosłych i starszych dzieci od 12 roku życia. Wysokość paska można regulować. Odpowiednia do ćwiczeń w basenie, większości technik pływackich. 

Oferujemy również fajkę Finis Junior dla dzieci poniżej 12 lat. Jest to ten sam styl, tylko w mniejszym wydaniu (rura jest 5 cm krótsza).

Do moich rąk, a raczej do moich ust dostał się pionier między pływackimi rurkami czołowymi. Dotyczy to czołowej albo centralnej rurki pływackiej marki Finis. Wspominam sobie, jak byliśmy mali a takie rurki pływackie nasza trenerka wyrabiała nam sama. Na szczęście te czasu już dawno są za nami a marka Finis przyszła na rynek jako jedna z pierwszych z tą popularną pomocą do pływania. 

Żółta fajka finis jest wyposażona w silikonowy antyalergiczny ustnik i jednoczęściowy wentyl. Jest ulubioną pomocą do pływania, ponieważ umożliwia skupienie się wyłącznie na technice pływackiej. Nie musisz odwracać głowy na bok, by móc wziąć oddech, możesz teraz pływać wygodnie. Muszę przyznać, że o jednej rzeczy zapomniałem, o tym, jaką odległość przepłynąłem na basenie, pływanie tak szybko mi ubiegło.  

Fajka pływacka na rurkę o długości 46 cm. Rurka jest owalna o średnicy 2 x 3,5 cm. Fajka ma silikonowy pasek dookoła głowy a w dolnej części wbudowany wentyl. Jest przydatny, ponieważ po zakręceniu, nie trzeba wydmuchiwać wody z rurki do góry, ale o wiele łatwiej da się to zrobić w dół. Natychmiast po wydechu wentyl zamknie się ponownie i nie dojdzie do wpuszczenia wody do rurki. Jest to szybsze, wygodniejsze i wydajniejsze. 

Czarny jednoczęściowy wentyl z dolnej części 

W pływackiej rurce od Finis doceniam prostotę i jakość wykonania. Po odwróceniu się i pływaniu pod wodą, rurka w żaden sposób mi nie wibrowała i pięknie się utrzymywała na swoim miejscu. Dzięki dostatecznej średnicy rurki oddychało mi się przez tę fajkę pływacką dobrze. Jeśli chcesz swój trening troszkę udoskonalić i zwiększyć pojemność swoich płuc, możesz dokupić końcówkę Cardio Cap, która zmniejszy średnicę rurki i obniży ilość powietrza dostającego się do płuc.

Podoba mi się to, że ma wygodnie wykonany z gumy czołowy uchwyt i dlatego podczas późniejszego używania idealnie się utrzymywał i nigdzie nie uciskał, dlatego pływanie z tą fajką bardzo mi się podobało. I jeszcze będzie mi się podobać. 


Parametry

Parametr Opis
Materiał Poliwęglan
Silikon
Kolor Żółty

wtorek 18.08.
wtorek 18.08.
wtorek 18.08.

Ocena klientów

2.3

Brak dostępnych recenzji. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę produktu

Dodaj ocenę produktu

Imię i nazwisko:*
Pozycja obowiązkowa
Twój e-mail:*
Pozycja obowiązkowa Błędny adres e-mail
Ilość gwiazdek:*
      Pozycja obowiązkowa
Opinie:*
Pozycja obowiązkowa
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka:*
captcha image Pozycja obowiązkowa
* pola obowiązkowe

Blog

Jak wybrać okulary do pływania

Jak wybrać okulary do pływania

Dowiedz się, jak prawidłowo wybrać okulary do pływania. Podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze, jakie szkła sprawdzą się na basenie lub w otwartej wodzie i które modele mamy w Swimaholicu sprawdzone.

Jak wybrać okulary pływackie, które dobrze leżą, nie przeciekają i pasują do tego, gdzie oraz jak pływasz? Wybór nie zależy wyłącznie od koloru czy marki. Ważny jest kształt uszczelek, typ szkieł, rozmiar okularów oraz ich konkretne przeznaczenie.
 
W tym artykule podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze okularów pływackich, jaki typ sprawdzi się na basenie, na zawodach lub w triathlonie, a także dodamy konkretne modele, z którymi mamy w Swimaholicu najlepsze doświadczenia.
 
 
 
 
Pływanie na otwartych wodach

Pływanie na otwartych wodach

17.7.2026 Radzimy

Pływanie na otwartych wodach to ulubiona aktywność wielu osób, które chcą cieszyć się przyrodą i orzeźwiającymi wrażeniami. Należy jednak wspomnieć, że pływanie na otwartych wodach wiąże się nie tylko z zaletami, ale także z wadami, a nawet zagrożeniami. Dlatego zanim zanurzycie się w wodach jezior, zapór, mórz lub rzek, dobrze rozważcie swoje możliwości i sprzęt, którym dysponujecie. 

Jak przygotować się do pierwszych zawodów triathlonowych

Jak przygotować się do pierwszych zawodów triathlonowych

15.6.2026 Radzimy

Sezon coraz bliżej i już za chwilę się to zacznie! Pytasz co? Oczywiście zawody triathlonowe! Przygotowaliśmy kilka wskazówek, o czym nie zapomnieć podczas przygotowań do części pływackiej oraz wiele innych rad. 

Woda wie, jak wyrzeźbić ciało na lato

Woda wie, jak wyrzeźbić ciało na lato

25.5.2026 Radzimy
Chcesz latem czuć się lepiej we własnym ciele? Nie musisz biegać maratonów, wylewać siódmych potów na siłowni ani trzymać restrykcyjnych diet. Pływanie to świetny sposób, jak zacząć zmieniać swoje ciało – łagodnie, delikatnie i bez stresu.
Najlepsze na tym jest to, że każdy da radę. Nawet jeśli dopiero zaczynasz.

Bestseller marki

Produkty alternatywne

Finis

Finis

Marka Finis została założona w 1993 roku. Finis to amerykański producent artykułów do pływania dla zawodowych pływaków i pływaków amatorów. Finis ma w swojej ofercie wiele innowacyjnych pomocy technicznych, które mają za zadanie zlepszyć technikę oraz efektywność. Produkty Finis motywują pływaków do lepszego, częstszego i mądrzejszego pływania. 

Więcej

Wybierz wersję