Deska do pływania Finis Alignment Kickboard

Deska do pływania Finis Alignment Kickboard

Kod produktu: 1.05.042
Finis Finis
      3.5
136,40 Zł
Dostępny
Dostawa:
Dostępny
icon - Wymiana lub zwrot do 30 dni. Kupuj bez pośpiechu.
Wymiana lub zwrot do 30 dni. Kupuj bez pośpiechu.
icon - Najpopularniejszy sklep z artykułami pływackimi. Chętnie służymy radą.
Najpopularniejszy sklep z artykułami pływackimi. Chętnie służymy radą.
icon - Największy asortyment pływacki. Raj dla każdego pływaka.
Największy asortyment pływacki. Raj dla każdego pływaka.
icon - Jako pierwsi mamy w ofercie nowe produkty. Produkty testujemy sami.
Jako pierwsi mamy w ofercie nowe produkty. Produkty testujemy sami.

Opis produktu

Deska pływacka Finis Alignment Kichboard ma hydrodynamiczny kształt. Deska pomaga utrzymać ciało w równowadze podczas pływania. Dzięki paskowi deskę można w łatwy sposób trzymać i mieć ją pod kontrolą, i nie musicie jej trzymać na krawędziach. Deska ma doskonałe właściwości zanurzenia. Jest skonstruowana w taki sposób aby podczas pływania osoba mogła mieć ręce na poziomie powierzchni wody. Deska pływacka wykonana jest z lekkieho piankowego materiału, który jest również materiałem odpornym na chlor i ma dlługą żywotność. 

Podczas pływania z deską a zarówno z maską do nurkowania, deska pomaga w utrzymaniu głowy prosto, dzięki czemu możecie się skoncentrować na technice pływania. 

Gładki hydrodynamiczny kształt jest bezpieczny dla pleców i jest odpowiedni do treningów pływania w prądach wody, do pływania pod wodą oraz do pływania z nogami po bokach. 

Pasek na desce Finis Alignment Kickboard

Deska pływacka Finis Alignment Kickboard jest bardzo ciekawym pomocnikiem. Pływanie z deską jest już dziś czymś oczywistym, jeśli chodzi o treningi, tak więc czemu by nie spróbować i tej nowości od Finisu. 

Deska ma gumowy pasek, do którego włożycie ręce, a który jest bardzo pomaga podczas obracania się. Podczas obrotów nie muszę zmieniać miejsca uchwytu, ponieważ pasek mi trzyma rękę w jednym miejscu. Również przy obrotach pełnych z deską się dobrze manipuluje. Nie miałem najmniejszych problemów również podczas pływania kraulem, podczas otoczenia się w wodzie, zmieniając jednocześnie rękę i nadal pływać ćwicząc w ten sposób poprawną technikę nóg.  

Największą różnicą od zwykłej deski jest oczywiście jej rozmiar. Na początku bałem się, że deska będzie miała mały opór wody przy pływaniu kraulem, i że zacznę się topić. Ale obawy były zupełnie nie potrzebne, ponieważ deska spełniała swoje zadanie na sto procent! Pływanie z tą deską mi sprawiło tak dużą radość, że zapomniałem ile to basenów przepłynąłem. Obroty z tą deską są tak łatwe do wykonania, że zupełnie możecie się zkoncentrować na ćwiczeniach nóg trenując tym samym tę technikę pływania. 

Deska w najszerszej części ma 320 mm ale na wysokość 280 mm. Te rozmiary są zdecydowanie wielką zaletą i docieni to każda osoba pływająca, która nie chce na basen chodzić z wielką deską, ponieważ te deska zmieści się w każdym, nawet małym, plecaku. 

Na koniec chciałbym dodać, że ta deska jest wskazana dla osób, które potrafią pływać odpowiednimi technikami pływania, i chcą przede wszystkim potrenować nogi. Dla osób początkujących, które chciałyby potrenować i ręce, oddychanie pod wodą oraz inne ćwiczenia, polecam klasyczną deskę do pływania, która jest większa oraz daje większe poczucie stabilności podczas pływania. 


Materiał EVA (etylen-octan winylu) - ten piankowy materiał jest bardzo elastyczny i lekki. Jest bardzo trwały, ma właściwości wodoodporne i jest również odporny na promieniowanie UV.

Parametry

Parametr Opis
Materiał EVA
Kolor Żółty
Rozmiar 32x28
czwartek 09.02. u Ciebie
środa 08.02. u Ciebie

Ocena klientów

3.5

Brak dostępnych recenzji. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę produktu

Dodaj ocenę produktu

Imię i nazwisko:*
Pozycja obowiązkowa
Twój e-mail:*
Pozycja obowiązkowa Błędny adres e-mail
Ilość gwiazdek:*
      Pozycja obowiązkowa
Opinie:*
Pozycja obowiązkowa
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka:*
captcha image Pozycja obowiązkowa
* pola obowiązkowe

Blog

Pływanie w czasie ciąży

2.6.2022 Radzimy
 
Kiedy zachodzimy w ciążę, zmienia się nasze życie, nasze ciało, a nawet styl życia. Znajdujemy się w sytuacji, w której musimy zwolnić tempo i zrelaksować się tak bardzo, jak to tylko możliwe. W czasie ciąży, oprócz zdrowych nawyków żywieniowych, powinniśmy często ćwiczyć, ale kiedy brzuszek zaczyna rosnąć, jest to coraz trudniejsze. Dlatego z własnego doświadczenia polecam pływanie.

Plan treningowy dla początkujących

6.4.2022 Radzimy
Czy chciałbyś zacząć pływać? A może pływasz już dłużej i chcesz podnieść poziom zaawansowania w treningu? Być może Twoje możliwości czasowe nie pozwalają Ci na udział w zajęciach grupy pływackiej pod opieką trenera? Nie martw się! 
Przygotowaliśmy plan treningowy, który jest odpowiedni dla początkujących lub pływaków, którzy chcą nadać swoim zwykłym treningom odpowiednią strukturę.

Jak powinna wyglądać rozgrzewka przed pływaniem?

7.3.2022 Radzimy
Wszyscy dobrze to znamy, budzimy się o 5 rano, szybko wyskakujemy z łóżka, w międzyczasie pakujemy przynajmniej małe śniadanie i ruszamy na basen. Wyjście z basenu, szybki prysznic i rozpoczęcie nowego dnia, czy to w pracy, czy w szkole.

Jak najlepiej korzystać z pływania w morzu i z małym dzieckiem.

Dzieciom zazwyczaj starcza do szczęścia ogrodowy basen, a czasem zwykła kałuża za domem. Ale prawdziwa przygoda zaczyna się podczas „słonej” kąpieli. Przynosimy kilka porad, jak uprzyjemnić małemu pływakowi czas nad morzem. Ale bez obaw, o Was rodzice, także nie zapomnieliśmy .-)

Finis

Finis

Marka Finis została założona w 1993 roku. Finis to amerykański producent artykułów do pływania dla zawodowych pływaków i pływaków amatorów. Finis ma w swojej ofercie wiele innowacyjnych pomocy technicznych, które mają za zadanie zlepszyć technikę oraz efektywność. Produkty Finis motywują pływaków do lepszego, częstszego i mądrzejszego pływania. 

Więcej

Produkty alternatywne

Deska do pływania Finis Foam KickboardDeska do pływania Finis Foam Kickboard
116,50 Zł
Wyślemy do 5 dni
Aquafeel Kickboard SpeedblueAquafeel Kickboard Speedblue
148,10 Zł
Wyślemy do 5 dni
Aquafeel Pullkick SpeedblueAquafeel Pullkick Speedblue
138,20 Zł
Wyślemy do 5 dni

Wybierz wersję