Deska pływacka Finis Alignment Kickboard

Deska pływacka Finis Alignment Kickboard

Kod produktu: 1.05.042
Finis Finis
      3.5
127,60 Zł
Dostępny
Dostawa:
Dostępny
Wymiana i zwrot do 30 dni
Największy asortyment dla pływaków
Jesteśmy ekspertami w pływaniu
+44 2080 894448 (Pon-Pt: 9-18)

Opis produktu

Deska pływacka Finis Alignment Kichboard ma hydrodynamiczny kształt. Deska pomaga utrzymać ciało w równowadze podczas pływania. Dzięki paskowi deskę można w łatwy sposób trzymać i mieć ją pod kontrolą, i nie musicie jej trzymać na krawędziach. Deska ma doskonałe właściwości zanurzenia. Jest skonstruowana w taki sposób aby podczas pływania osoba mogła mieć ręce na poziomie powierzchni wody. Deska pływacka wykonana jest z lekkieho piankowego materiału, który jest również materiałem odpornym na chlor i ma dlługą żywotność. 

Podczas pływania z deską a zarówno z maską do nurkowania, deska pomaga w utrzymaniu głowy prosto, dzięki czemu możecie się skoncentrować na technice pływania. 

Gładki hydrodynamiczny kształt jest bezpieczny dla pleców i jest odpowiedni do treningów pływania w prądach wody, do pływania pod wodą oraz do pływania z nogami po bokach. 

Pasek na desce Finis Alignment Kickboard

Deska pływacka Finis Alignment Kickboard jest bardzo ciekawym pomocnikiem. Pływanie z deską jest już dziś czymś oczywistym, jeśli chodzi o treningi, tak więc czemu by nie spróbować i tej nowości od Finisu. 

Deska ma gumowy pasek, do którego włożycie ręce, a który jest bardzo pomaga podczas obracania się. Podczas obrotów nie muszę zmieniać miejsca uchwytu, ponieważ pasek mi trzyma rękę w jednym miejscu. Również przy obrotach pełnych z deską się dobrze manipuluje. Nie miałem najmniejszych problemów również podczas pływania kraulem, podczas otoczenia się w wodzie, zmieniając jednocześnie rękę i nadal pływać ćwicząc w ten sposób poprawną technikę nóg.  

Największą różnicą od zwykłej deski jest oczywiście jej rozmiar. Na początku bałem się, że deska będzie miała mały opór wody przy pływaniu kraulem, i że zacznę się topić. Ale obawy były zupełnie nie potrzebne, ponieważ deska spełniała swoje zadanie na sto procent! Pływanie z tą deską mi sprawiło tak dużą radość, że zapomniałem ile to basenów przepłynąłem. Obroty z tą deską są tak łatwe do wykonania, że zupełnie możecie się zkoncentrować na ćwiczeniach nóg trenując tym samym tę technikę pływania. 

Deska w najszerszej części ma 320 mm ale na wysokość 280 mm. Te rozmiary są zdecydowanie wielką zaletą i docieni to każda osoba pływająca, która nie chce na basen chodzić z wielką deską, ponieważ te deska zmieści się w każdym, nawet małym, plecaku. 

Na koniec chciałbym dodać, że ta deska jest wskazana dla osób, które potrafią pływać odpowiednimi technikami pływania, i chcą przede wszystkim potrenować nogi. Dla osób początkujących, które chciałyby potrenować i ręce, oddychanie pod wodą oraz inne ćwiczenia, polecam klasyczną deskę do pływania, która jest większa oraz daje większe poczucie stabilności podczas pływania. 


Materiał EVA (etylen-octan winylu) - ten piankowy materiał jest bardzo elastyczny i lekki. Jest bardzo trwały, ma właściwości wodoodporne i jest również odporny na promieniowanie UV.

Parametry

Parametr Opis
Materiał EVA
Kolor Żółty
Rozmiar 32x28
jutro 19.01. u Ciebie
jutro 19.01. u Ciebie

Ocena klientów

3.5

Brak dostępnych recenzji. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę produktu

Dodaj ocenę produktu

Imię i nazwisko:*
Pozycja obowiązkowa
Twój e-mail:*
Pozycja obowiązkowa Błędny adres e-mail
Ilość gwiazdek:*
      Pozycja obowiązkowa
Opinie:*
Pozycja obowiązkowa
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka:*
captcha image Pozycja obowiązkowa
* pola obowiązkowe

Blog

Jak najlepiej korzystać z pływania w morzu i z małym dzieckiem.

Dzieciom zazwyczaj starcza do szczęścia ogrodowy basen, a czasem zwykła kałuża za domem. Ale prawdziwa przygoda zaczyna się podczas „słonej” kąpieli. Przynosimy kilka porad, jak uprzyjemnić małemu pływakowi czas nad morzem. Ale bez obaw, o Was rodzice, także nie zapomnieliśmy .-)

Jak otestowałyśmy

W jedno majowe popołudnie zdecydowałyśmy się na wypróbowanie Endless Pool Fitness Systems E500, jest to nowoczesny basen do pływania pod prąd. Lucka jako pływak zawodowiec, a ja jako pływak początkujący. Pogoda była piękna i pływanie również było wspaniałe, było to dla nas świetne przeżycie! Zapraszamy do zapoznania się z tematem i opisem, jak taki basen wygląda i jak działa.

„Dzieci mają tak dużo energii i potencjału!” zachwala właścicielka szkoły pływania

15.1.2021

Vlasta Dlouhá jest właścicielką szkoły pływania Vodniček i Black Sharks, i jest z nich dumna, ponieważ uczy dzieci pływania. Tutaj dowiecie się, co jest najlepsze dla takich dzieci i jak wyglądają pierwsze lekcje pływania.

Finis

Finis

Marka Finis została założona w 1993 roku. Finis to amerykański producent artykułów do pływania dla zawodowych pływaków i pływaków amatorów. Finis ma w swojej ofercie wiele innowacyjnych pomocy technicznych, które mają za zadanie zlepszyć technikę oraz efektywność. Produkty Finis motywują pływaków do lepszego, częstszego i mądrzejszego pływania. 

Więcej

Produkty alternatywne

Wybierz wersję