Deska pływacka Finis Alignment Kickboard

Deska pływacka Finis Alignment Kickboard

Kod produktu: 1.05.042
Finis Finis
      3.4
119,70 Zł
Dostępny
Dostawa:
Dostępny
Bezpłatna wymiana i zwrot towaru do 30 dni
Największy asortyment dla pływaków
Jesteśmy ekspertami i entuzjastycznymi pływakami
+44 2080 894448 (Pon-Pt: 9-18)

Opis produktu

Deska pływacka Finis Alignment Kichboard ma hydrodynamiczny kształt. Deska pomaga utrzymać ciało w równowadze podczas pływania. Dzięki paskowi deskę można w łatwy sposób trzymać i mieć ją pod kontrolą, i nie musicie jej trzymać na krawędziach. Deska ma doskonałe właściwości zanurzenia. Jest skonstruowana w taki sposób aby podczas pływania osoba mogła mieć ręce na poziomie powierzchni wody. Deska pływacka wykonana jest z lekkieho piankowego materiału, który jest również materiałem odpornym na chlor i ma dlługą żywotność. 

Podczas pływania z deską a zarówno z maską do nurkowania, deska pomaga w utrzymaniu głowy prosto, dzięki czemu możecie się skoncentrować na technice pływania. 

Gładki hydrodynamiczny kształt jest bezpieczny dla pleców i jest odpowiedni do treningów pływania w prądach wody, do pływania pod wodą oraz do pływania z nogami po bokach. 

Pasek na desce Finis Alignment Kickboard

Deska pływacka Finis Alignment Kickboard jest bardzo ciekawym pomocnikiem. Pływanie z deską jest już dziś czymś oczywistym, jeśli chodzi o treningi, tak więc czemu by nie spróbować i tej nowości od Finisu. 

Deska ma gumowy pasek, do którego włożycie ręce, a który jest bardzo pomaga podczas obracania się. Podczas obrotów nie muszę zmieniać miejsca uchwytu, ponieważ pasek mi trzyma rękę w jednym miejscu. Również przy obrotach pełnych z deską się dobrze manipuluje. Nie miałem najmniejszych problemów również podczas pływania kraulem, podczas otoczenia się w wodzie, zmieniając jednocześnie rękę i nadal pływać ćwicząc w ten sposób poprawną technikę nóg.  

Największą różnicą od zwykłej deski jest oczywiście jej rozmiar. Na początku bałem się, że deska będzie miała mały opór wody przy pływaniu kraulem, i że zacznę się topić. Ale obawy były zupełnie nie potrzebne, ponieważ deska spełniała swoje zadanie na sto procent! Pływanie z tą deską mi sprawiło tak dużą radość, że zapomniałem ile to basenów przepłynąłem. Obroty z tą deską są tak łatwe do wykonania, że zupełnie możecie się zkoncentrować na ćwiczeniach nóg trenując tym samym tę technikę pływania. 

Deska w najszerszej części ma 320 mm ale na wysokość 280 mm. Te rozmiary są zdecydowanie wielką zaletą i docieni to każda osoba pływająca, która nie chce na basen chodzić z wielką deską, ponieważ te deska zmieści się w każdym, nawet małym, plecaku. 

Na koniec chciałbym dodać, że ta deska jest wskazana dla osób, które potrafią pływać odpowiednimi technikami pływania, i chcą przede wszystkim potrenować nogi. Dla osób początkujących, które chciałyby potrenować i ręce, oddychanie pod wodą oraz inne ćwiczenia, polecam klasyczną deskę do pływania, która jest większa oraz daje większe poczucie stabilności podczas pływania. 


Materiał EVA (etylen-octan winylu) - ten piankowy materiał jest bardzo elastyczny i lekki. Jest bardzo trwały, ma właściwości wodoodporne i jest również odporny na promieniowanie UV.

Parametry

Parametr Opis
Materiał EVA
Kolor Żółty
Poczta Polska
w poniedziałek 08.03. u Ciebie

Ocena klientów

3.4

Brak dostępnych recenzji. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę produktu

Dodaj ocenę produktu

Imię i nazwisko:*
Pozycja obowiązkowa
Twój e-mail:*
Pozycja obowiązkowa Błędny adres e-mail
Ilość gwiazdek:*
      Pozycja obowiązkowa
Opinie:*
Pozycja obowiązkowa
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka:*
captcha image Pozycja obowiązkowa
* pola obowiązkowe

Blog

„Dzieci mają tak dużo energii i potencjału!” zachwala właścicielka szkoły pływania

Vlasta Dlouhá jest właścicielką szkoły pływania Vodniček i Black Sharks, i jest z nich dumna, ponieważ uczy dzieci pływania. Tutaj dowiecie się, co jest najlepsze dla takich dzieci i jak wyglądają pierwsze lekcje pływania.

Jak otestowałyśmy "niekończący" się basen?

W jedno majowe popołudnie zdecydowałyśmy się na wypróbowanie Endless Pool Fitness Systems E500, jest to nowoczesny basen do pływania pod prąd. Lucka jako pływak zawodowiec, a ja jako pływak początkujący. Pogoda była piękna i pływanie również było wspaniałe, było to dla nas świetne przeżycie! Zapraszamy do zapoznania się z tematem i opisem, jak taki basen wygląda i jak działa.

Arena - to jakość, której sprzedawanie daje istną radość! To nam może również potwierdzić Andrea Machkova, przedstawicielka handlowa w Czechach.

23.5.2017

„Firmy Arena naszym czytelnikom nie musimy już przedstawiać, ponieważ każdy z nas wie, że firma Arena ma w swojej produktowej ofercie wszelkie akcesoria jak dla profesjonalnych pływaków, tak i osób pływających rekreacyjnie”, mówi przedstawicielka handlowa firmy Arena Praha s.r.o, pani Andrea Machkova, która jest wyłącznym, dystrybutorem  firmie Arena w Czeskiej Republice, a znanej również na całym świecie. W następującej rozmowie dowiesz się, jak się firmie Arena na naszym rynku sprzedaży w Czechach wiedzie :-)

Mamy dla was nowe produkty Arena!

Do naszego magazynu przyszło w tym tygodniu ogromne pudło pełne nowych produktów Arena! Kąpielówki dla mężczyzn, stroje kąpielowe dla kobiet, mniejsze pływackie akcesoria, modne okularki do pływania na zawodach, wygodne klapki, oraz wiele innych świetnych produktów firmy Arena. Zresztą przekonajcie się sami!

Finis

Finis

Marka Finis została założona w 1993 roku. Finis to amerykański producent artykułów do pływania dla zawodowych pływaków i pływaków amatorów. Finis ma w swojej ofercie wiele innowacyjnych pomocy technicznych, które mają za zadanie zlepszyć technikę oraz efektywność. Produkty Finis motywują pływaków do lepszego, częstszego i mądrzejszego pływania. 

Więcej

Produkty alternatywne

Wybierz wersję