Rurka pływacka czołowa Speedo

Rurka pływacka czołowa Speedo

Speedo Speedo
      2.8
156,30 Zł
Wyślemy do 5 dni
Dostawa:
Wyślemy do 5 dni
Bezpłatna wymiana i zwrot towaru do 30 dni
Największy asortyment dla pływaków
Jesteśmy ekspertami i entuzjastycznymi pływakami
+420 721 347 527 (Pon-Pt: 9-18)

Opis produktu

Rurka pływacka Speedo pomaga skupić się wyłącznie na technice pływania, bez rotacji  podczas oddychania w wodzie. Dodatkowo wpływa na zwiększenie objętości płuc. Pasek i ustnik wykonane są z silikonu. Podwójny pasek można łatwo regulować, dzięki czemu dobrze przylega i jest bardzo wygodny. Rurkę pływacką można używać ze wszystkimi modelami okularów pływackich. 

Rurka jest przeznaczona do basenu jak przyrząd pomocniczy do trenowania. Rurka jest w rozmiarze uniwersalnym dla dorosłych. Wysokość części czołowej można łatwo nastawić przesuwając uszczelkę po rurce. 


Parametry

Parametr Opis
Materiał Silikon
Termoplastyczna guma
Kolor Niebieski
Zielony
Multi
Poczta Polska
w poniedziałek 01.03. u Ciebie

Ocena klientów

2.8

Brak dostępnych recenzji. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę produktu

Dodaj ocenę produktu

Imię i nazwisko:*
Pozycja obowiązkowa
Twój e-mail:*
Pozycja obowiązkowa Błędny adres e-mail
Ilość gwiazdek:*
      Pozycja obowiązkowa
Opinie:*
Pozycja obowiązkowa
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka:*
captcha image Pozycja obowiązkowa
* pola obowiązkowe

Blog

Jak otestowałyśmy "niekończący" się basen?

W jedno majowe popołudnie zdecydowałyśmy się na wypróbowanie Endless Pool Fitness Systems E500, jest to nowoczesny basen do pływania pod prąd. Lucka jako pływak zawodowiec, a ja jako pływak początkujący. Pogoda była piękna i pływanie również było wspaniałe, było to dla nas świetne przeżycie! Zapraszamy do zapoznania się z tematem i opisem, jak taki basen wygląda i jak działa.

„Dzieci mają tak dużo energii i potencjału!” zachwala właścicielka szkoły pływania

30.5.2017

Vlasta Dlouhá jest właścicielką szkoły pływania Vodniček i Black Sharks, i jest z nich dumna, ponieważ uczy dzieci pływania. Tutaj dowiecie się, co jest najlepsze dla takich dzieci i jak wyglądają pierwsze lekcje pływania.

Arena - to jakość, której sprzedawanie daje istną radość! To nam może również potwierdzić Andrea Machkova, przedstawicielka handlowa w Czechach.

23.5.2017

„Firmy Arena naszym czytelnikom nie musimy już przedstawiać, ponieważ każdy z nas wie, że firma Arena ma w swojej produktowej ofercie wszelkie akcesoria jak dla profesjonalnych pływaków, tak i osób pływających rekreacyjnie”, mówi przedstawicielka handlowa firmy Arena Praha s.r.o, pani Andrea Machkova, która jest wyłącznym, dystrybutorem  firmie Arena w Czeskiej Republice, a znanej również na całym świecie. W następującej rozmowie dowiesz się, jak się firmie Arena na naszym rynku sprzedaży w Czechach wiedzie :-)

Mamy dla was nowe produkty Arena!

Do naszego magazynu przyszło w tym tygodniu ogromne pudło pełne nowych produktów Arena! Kąpielówki dla mężczyzn, stroje kąpielowe dla kobiet, mniejsze pływackie akcesoria, modne okularki do pływania na zawodach, wygodne klapki, oraz wiele innych świetnych produktów firmy Arena. Zresztą przekonajcie się sami!

Speedo

Speedo

Firma Speedo sięga roku 1914, kiedy została założona przez Alexandra MacRae. Z początku słynęła głównie dzięki strojom kąpielowym. To właśnie od nich wywodzi się nazwa Speedo. Rewolucyjne stroje stworzone przez Alexandra MacRae sprzedawane były pod nazwem "SPEED ON IN YOUR SPEEDOS!"
 
Obecnie marka Speedo specjalizuje się w kompleksowej produkcji artykułów pływackich. Od strojów kąpielowych, przez okularki, po plecaki i inne dodatki. Jest znana na całym świecie. Dominuje na wszystkich zawodach pływacki, a przede wszystkim na Igrzyskach Olimpijskich. Speedo wciąż poszukuje nowych rozwiązań i rozwija już istniejące technologie. Można śmiało powiedzieć, że należy do najbardziej uznawanych przez profesjonalnych pływaków marek.

Więcej

Produkty alternatywne

Rurka pływacka Finis GlideRurka pływacka Finis Glide
128,50 Zł
Wyślemy do 5 dni
Michael Phelps Snorkel FocusMichael Phelps Snorkel Focus
166,80 Zł
Warianty są dostępne
Mad Wave Pro Snorkel PinkMad Wave Pro Snorkel Pink
104,20 Zł
Dostępny
Tyr Ultralite Snorkel EliteTyr Ultralite Snorkel Elite
173,70 Zł
Warianty są dostępne
Finis Stability Snorkel SpeedFinis Stability Snorkel Speed
156,30 Zł
Warianty są dostępne
Aquafeel Swim SnorkelAquafeel Swim Snorkel
90,30 Zł
Dostępny

Wybierz wersję